Nissan Qashqai 1.6 diesel z napędem 4×4

Nowa edycja Nissana Qashqai przekonuje swóich klientów nowoczesnymi technologiami jak systemem NissanConnect, Asystentem Parkowania czy systemem bezpieczeństwa Safety Shield. Niestety w serii brakuje mu trochę mocy do pełni satysfakcji, dlatego samochód powierzono naszym ekspertom w DTE Systems.

PowerControl – recepta na sukces

1.6 litrowy diesel posiada standardowo 130 KM i 320 Nm, które to są przekazywane na asfalt za pomocą napędu 4×4. Specjalnie dla tego silnika DTE ma w swojej ofercie PeowerControl, który został podłączony do czujnika szyny wtryskowej, położenia wału oraz ciśnienia doładowania. Dzięki temu moduł tuningowy może poprawnie pracować i optymalizować osiągi nowego Nissana Qashqai.

Performance Pack CRD14: więcej mocy dla każdego diesla

Większa moc „Made in Germany”

Po ponad tygodniowym etapie ciągłych testów obciążeniowych na samochodzie z nowym programem jesteśmy w stanie pochwalić się rezultatem. W DTE udało nam się osiągnąć moc 155 koni mechanicznych oraz 351 niutonometrów. Nasz tuning spowodował, że auto może teraz pochwalić się wartościami, które standardowo uzyskuje dużo droższy silnik w Mitsubishi ASX 1.8 DI-D.

Pokochaj Qashqaia. Na nowo.

Standardowo samochód jest raczej spokojnym miejskim wojownikiem z krawężnikami. Po instalacji PedalBoxa jego dynamika diametralnie wzrasta, co pozwala na pełną satysfakcję z dodatkowej mocy uzyskanej podczas tuningu. Wybór 3 różnych programów działania PedalBoxa (Sport, Sport+, City) daje możliwość dostosowania dynamiki Qashqai w zależności od okazji. Warto jeszcze dodać, że każdy PedalBox znajduje się w zestawie z odpowiednim mocowaniem dzięki czemu zawsze będzie pod ręką.

PedalBox: szybsza reakcja na pedał gazu

Najważniejsze dane w pigułce

Nissan Qashqai 1.6 dCi 4WD // 130 KM i 320 Nm

>> Moc 155 KM (+ 25 KM)
>> Moment obrotowy 351 Nm (+31 Nm)

PowerControl

• Więcej mocy i momentu dla silników diesla
• 2 letnia gwarancja
• Prosta instalacja plug&play

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Zastanawiasz się, jaki przyrost uzyskaliśmy dla Twojego samochodu? Przekonaj się sam i... pokochaj swój samochód - na nowo!