Szybsza reakcja na pedał gazu i sportowa charakterystyka – do 65% szybciej.

Zmień odczucia z prowadzenia swojego samochodu na zawsze.
Made in Germany.

Placeholder

PedalBox

Pedał Gazu Dla Twojego samochodu

PedalBox pasuje do każdego samochodu z elektronicznym pedałem gazu (czyli większość pojazdów wyprodukowanych po 2000 roku), choć nie jest produktem w pełni uniwersalnym.

W zależności od posiadanego samochodu potrzebny jest inny PedalBox (inne ustawienia oraz okablowanie), dlatego sprawdź, czy mamy produkt dla Twojego pojazdu!

W zestawie otrzymujesz

 • Urządzenie PedalBox
 • Okablowanie zgodne ze wszystkimi normami producentów
 • Instrukcję montażu i obsługi produktu
 • Uchwyt do deski rozdzielczej
 • Podkładki samoprzylepne do przyklejenia uchwytu
 • 2 letnią gwarancję na PedalBox

Gwarancja Satysfakcji

Nasz program Gwarancji Satysfakcji składa się z trzech elementów:

1. 14 dni na przetestowanie PedalBox

Kupując PedalBox otrzymujesz od nas aż 14 dni na sprawdzenie, czy urządzenie spełnia Twoje oczekiwania.

2. Nie tracisz gwarancji

Instalacja PedalBoxa nie wpływa w żaden sposób na fabryczną gwarancję pojazdu. Nie ingerujemy również w żadne ustawienia samochodu.

3. Pomoc

Zarówno przed, jak i po zakupie jesteśmy dla Ciebie dostępni. Pomożemy w każdej kwestii, wyjaśnimy każde zagadnienie. Najbardziej cenimy sobie zadowolenie naszych klientów.

Co to jest PedalBox? Czytaj dalej!

PedalBox


 • 4 programy do wyboru

  Programy Sport, Sport Plus oraz City. Dodatkowo czwarty program to program seryjny.

 • Ponad 20 ustawień

  Każdy z programów możemy wzmocnić i osłabić na plus lub minus wg. własnych upodobań.

 • PerfecTune

  Możliwość indywidualnego dostrojenia PedalBox do swojego auta.

 • Wygląd i precyzja

  Wysokiej jakości design z miękkimi przyciskami dotykowymi oraz bardzo wysoka precyzja dzięki najnowszej technologii DSP.

PedalBox+


 • 4 programy do wyboru

  Programy Sport, Sport Plus oraz City. Dodatkowo czwarty program to program seryjny.

 • Ponad 20 ustawień i funkcja pamięci

  Każdy z programów możemy wzmocnić i osłabić na plus lub minus wg. własnych upodobań, a ustawienia są zapamiętywane przez PedalBox.

 • PerfecTune

  Możliwość indywidualnego dostrojenia PedalBox do swojego auta.

 • Wygląd i precyzja

  Wysokiej jakości design z miękkimi przyciskami dotykowymi oraz bardzo wysoka precyzja dzięki najnowszej technologii DSP.

 • Aplikacja mobilna iOS/Android

  Aplikacja mobilna na Twojego smartfona pozwala na zdalne sterowanie i zarządzanie Twoim PedalBoxem.

 • Zdalne aktualizacja

  Za pomocą aplikacji możesz zaktualizować swojego PedalBox do najnowszej wersji oprogramowania.

Szybsza reakcja i zmiana charakterystyki


PedalBox zmienia dwie rzeczy. Po pierwsze zmieniona jest charakterystyka pedału w zależności od wybranego programu. Po drugie masz pełną kontrolę nad pracą pedału gazu dzięki możliwości dowolnej konfiguracji ustawień.

Prosta instalacja


Image

1.

Odłącz kostkę pedału gazu. Dostęp do niej w każdym samochodzie jest bardzo łatwy, bo znajduje się ona tuż przy samym pedale i jest łatwa do odnalezienia.

Image

2.

Pomiędzy pedał gazu a kostkę pedału wepnij odpowiednie złącza PedalBoxa. Upewnij się, że kostki zatrzasnęły się poprawnie. Twój PedalBox jest gotowy do jazdy!

Chcesz PedalBox?

Jak działa PedalBox?


Oś pionowa to otwarcie przepustnicy, zaś oś pozioma pokazuje,
jak mocno wciśnięty jest pedał gazu

PedalBox pełni kilka ważnych ról w samochodzie. Po pierwsze zwiększa on wartość sygnału pedału gazu wysyłanego do komputera sterowania silnikiem. Skutkiem tego jest znacznie szybsza reakcja na polecenia, jakie wydajemy autu naszą prawą stopą. Różnica szczególnie widoczna jest w przypadku pojazdów z turbiną, gdzie występują duże opóźnienia reakcji silnika na pedał gazu. PedalBox skutecznie je minimalizuje, zwiększając próbkowanie.

Ponadto dzięki pełnej kontroli nad tym, jaki sygnał silnik otrzymuje od pedału gazu, PedalBox może go w dowolny sposób modyfikować. Dlatego też wybór jednego z programów — Sport, Sport Plus lub City — powoduje całkowitą zmianę charakterystyki pracy pedału gazu, a co za tym idzie jazda naszym samochodem to zupełnie nowe doznanie.

Pierwszym wrażeniem z użytkowania PedalBoxa jest fakt, że wydaje nam się, iż nasz samochód jest teraz znacznie szybszy. Mimo że moc nie uległa zmianie, doświadczenia płynące z obcowania z pedałem gazu sprawiają, że czujemy, jak gdybyśmy jeździli zupełnie innym samochodem.

Jakie programy wbudowane są w PedalBox?


Sport+

Placeholder

Tryb najbardziej sportowy, który pozwala poszaleć samochodem, wykorzystując wszystkie jego walory. Najszybszy start samochodu ze świateł.


Sport

Placeholder

W trybie Sport reakcja pedału gazu jest zwiększona do 16%, co powoduje, że jest to tryb mający zastosowanie w większości sytuacji drogowych. Idealny do codziennej jazdy.


City

Placeholder

City pozwala cieszyć się szybszą reakcją pedału gazu w miejskim zgiełku. Jest to tryb słabszy od Sport, ale za to bardzo przewidywalny i komfortowy.


Seryjny

Placeholder

Ostatni tryb powoduje wyłączenie PedalBoxa z obwodu pedału gazu. Wtedy pedał gazu działa w stu procentach fabrycznie, bo PedalBox nie modyfikuje jego wartości.

Każdy program można dodatkowo wzmocnić o maksymalnie trzy stopnie przyciskiem plusa, oraz tak samo osłabić przyciskiem minusa.

Aplikacja mobilna w PedalBox+


PedalBox+ posiada wbudowany moduł Bluetooth za pomocą którego możesz połączyć swojego smartfona z PedalBoxem. Po połączeniu urządzeń, dzięki aplikacji mobilnej na Androida oraz iOS, możesz sterować i konfigurować zdalnie PedalBoxa.

Jest to szczególnie przydatna funkcja w sytuacji, kiedy nie zamierzasz montować PedalBox w łatwo dostępnym miejscu, a wręcz przeciwnie, bo zamierzasz go ukryć w desce rozdzielczej. Wtedy aplikacja mobilna umożliwia Ci łatwe zarządzanie produktem bez potrzeby wyjmowania go.

Dodatkową korzyścią jest fakt, że za pomocą aplikacji możesz aktualizować oprogramowanie swojego PedalBox, jeżeli takowe się pojawi.

Image
Image

Zmniejszenie zużycia paliwa


Dlaczego urządzenie powodujące szybsze przyspieszanie zmniejsza zużycie paliwa? Ponieważ z podstawowych zasad Eco Drivingu wynika właśnie, że im szybciej osiągniemy zadaną prędkość, tym silnik zużyje mniej paliwa. Stąd PedalBox, który zwiększa i przyspiesza reakcję pedału gazu, powoduje rzadszą potrzebę zajeżdżania pod dystrybutor.

Certyfikaty i członkostwa


Produkty DTE Systems posiadają certyfikację niemieckiego oraz austryjackiego TÜV przy wsparciu organizacji Dekra,
zaś sama firma jest członkiem takich organizacji jak KÜS oraz VDAT.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy PedalBox jest dostępny dla Twojego samochodu? Przekonaj się sam i... pokochaj swój samochód - na nowo!