Montaż wraz z pomiarami na hamowni


Obawiasz się samodzielnego montażu?

Chcesz otrzymać wykres z hamowni dla swojego auta przed i po modyfikacji?

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom oferując montaż przez naszego przeszkolonego

profesjonalistę wraz z pomiarami na hamowni obciążeniowej przed i po modyfikacji.

1. Umów się

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wybrany przez siebie termin. Pamiętaj, że zawsze z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania — jesteśmy dla Was dostępni przez cały czas.

Skontaktuj się z HP Factory

2. Przyjedź

Przed montażem oraz pomiarami, nasz pracownik przekaże Ci wszystkie dokumenty związane z Twoim zakupem oraz poinformuje o tym, jak będzie przebiegała procedura. Operacja trwa zazwyczaj od 1,5h do 2,5h a Ty możesz czekać na miejscu w komfortowej poczekalni.

3. Pierwsze pomiary

Wykonane zostaną pomiary Twojego auta przed modyfikacją, abyśmy mieli punkt odniesienia. Dysponujemy nowoczesną hamownią obciążeniową 4×4 prestiżowej Niemieckiej firmy MAHA oraz hamowniami drogowymi, więc możemy zmierzyć każdy rodzaj pojazdu.

4. Montaż oraz pomiary po modyfikacji

Przeprowadzimy montaż PowerControl w Twoim pojeździe. Następnie wykonamy kolejne pomiary na hamowni celem wybrania najlepszego programu oraz ustawień dla Twojego samochodu.

5. Odbiór pojazdu

Po modyfikacji zaprezentujemy Ci wynik wraz z nałożonymi na siebie wykresami przed i po modyfikacji, przez co będziesz mógł łatwo ocenić wyniki naszej pracy. Następnie pokażemy Ci, jak został zamontowany moduł oraz przekażemy wszelkie uwagi, abyś w przyszłości mógł samemu zdemontować moduł i okablowanie przed wizytą w serwisie.

14 dniowy okres testowy

Pamiętaj, że mimo montażu wraz z pomiarami na hamowni nadal przysługuje Ci 14 dni na przetestowanie produktu. Jeśli uzyskany przyrost nie będzie zadowalający lub cokolwiek innego nie będzie przebiegać po Twojej myśli masz pełne prawo do zwrotu, zaś my zwrócimy Ci pełną kwotę poniesioną za produkt.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!