Profesjonalny chiptuning aut — Kraków


Chip tuning silnika w mieście Kraków? Serwis samochodu celem zwiększenia mocy? Oddaj go w ręce profesjonalistów! Wykonujemy usługi związane ze wzrostem osiągów silnika. Zarówno w samochodach fabrycznie nowych, jak i po gwarancji. Przeprowadzamy modyfikacje jednostek napędowych. Potwierdzamy je testami pojazdu na hamowni. Nasz warsztat w Krakowie specjalizuje się w chiptuningu.

Placeholder

Zwiększ moc silnika, nie rezygnując z bezpieczeństwa i trwałości

Chip tuning nie musi wiązać się z utratą gwarancji samochodu. Tajemnica tkwi w Power Box DTE. To specjalistyczny moduł wpinany w system elektroniki auta. Zwiększa moc pojazdu bez konieczności przeprogramowania komputera sterującego silnikiem. Tego rodzaju modyfikacje są całkowicie bezpieczne. Nie powodują też nadmiernej eksploatacji jednostki napędowej. Nie jest to typowy chip tuning, jaki wykonujemy w samochodach po gwarancji. Power Box DTE dodaje mocy samochodom z elektronicznym sterowaniem silnika. Nie jest istotny wiek auta. Liczy się jedynie jego kondycja. Podobnie jak w chip tuningu, który przeprowadzamy w nieco starszych pojazdach. Tego rodzaju usługi są skuteczne wobec silników utrzymujących parametry zbliżone do fabrycznych. Zbyt wyeksploatowane mogą szybciej ulec zużyciu.

Uwolnij potencjał swojego auta — większa wydajność i lepsze osiągi

Nasz serwis wykonuje usługi zwiększające potencjał i moc silnika. Modyfikacje te przybierają dwie formy. To trwały lub tymczasowy chip tuning. Pierwszy polega na stałym przeprogramowaniu sterowników silnika. Drugi wykonuje się za pomocą modułu Power Box DTE. To sprawdzony sposób na podniesienie możliwości jednostki napędowej. Dotyczy każdego auta, także na gwarancji. Urządzenie wpinane jest w instalację pojazdu. Zainstalowana na nim aplikacja optymalizuje pracę silnika, podnosząc jednocześnie jego wydajność. Nie zachodzi przy tym żadna ingerencja w mechanikę i elektronikę auta. Modyfikacja jest znaczna i wyczuwalna już podczas pierwszej jazdy. Istnieje też możliwość dokładnego skonfigurowania modułu nie tylko pod model, ale i konkretne auto. Zwiększa to dodatkowo moc i moment obrotowy silnika.


Image
Placeholder

Jak wygląda chiptuning samochodu w mieście Kraków?

Usługi chip tuningu w mieście Kraków są popularne. Z pewnością wynika to z dużej ilości zarejestrowanych tu pojazdów. Nasz warsztat wykonuje tego rodzaju usługi zarówno w nowych, jak i używanych samochodach. Chip tuning polega na zmianie danych sterowników silnika. Programowanie odbywa się za pomocą złącza serwisowego OBD. Istnieje też możliwość programowanie pamięci EPROM poprzez wcześniejsze jej wymontowanie z komputera pojazdu. Znacznie wygodniejszy jest jednak montaż modułu Power Box DTE. Urządzenie nie wymaga żadnych przeróbek w pojeździe. Jego montaż trwa krócej niż typowy serwis pojazdu. Równie szybko moduł można z samochodu zdemontować. Wstępnie Power Box DTE programowany jest pod model samochodu. Można go jednak dokładnie skonfigurować z konkretnym autem. To prosty sposób na zwiększenie mocy silnika w każdym samochodzie. Moduł montowany przez profesjonalny warsztat z pewnością przyniesie dużo radości kierowcy. I, co najważniejsze, montowany może być także w nowych pojazdach. Nie powoduje on bowiem utraty gwarancji na auto.

Image

Certyfikaty i członkostwa


Produkty DTE Systems posiadają certyfikację niemieckiego oraz austryjackiego TÜV przy wsparciu organizacji Dekra,
zaś sama firma jest członkiem takich organizacji jak KÜS oraz VDAT.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zastanawiasz się, jaki przyrost uzyskaliśmy dla Twojego samochodu? Przekonaj się sam i... pokochaj swój samochód - na nowo!