HP Factory

Firma HP Factory została założona przez pasjonatów motoryzacji, którzy całe swoje serce do samochodów wkładają w firmę, jej rozwój, a przede wszystkim obsługę klienta. Wywodzą się oni ze środowiska motorsportu, co powoduje, że znają tuning nawet z tej ekstremalnej strony. Zależy im przede wszystkim na tym, żeby każdy mógł pokochać swój samochód na nowo, poprzez zwiększenie jego osiągów.

HP Factory, jako jedyna firma w Polsce, jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem niemieckiej firmy DTE Systems — numer jeden w Europie zajmującej się chiptuningiem oraz opracowywaniem produktów z nim związanych.

DTE Systems

DTE Systems zostało założone w 1996 roku. Od tamtego czasu firma cały czas się rozwija, ulepszając jakość swoich produktów poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii oraz najlepszych materiałów. Dużym krokiem milowym w rozwoju firmy była budowa nowej siedziby w Recklinghausen w 2003 roku.

Wszystkie produkty i ich podzespoły produkowane są w całości w Niemczech — począwszy od złączy i kabli, na obudowach kończąc. Wyróżnia to firmę spośród konkurencji, która przeważnie stosuje tanie i niskiej jakości komponenty pochodzące z Chin.

Nasza misja

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów oraz jakość obsługi klienta, co ma się przekładać na efekt, na którym nam zależy najbardziej – Twoja satysfakcja i zadowolenie.

Każdy nasz zadowolony klient potwierdza powyższe słowa, co niezmiernie nas cieszy i motywuje do dalszej pracy. Chcemy budować długotrwałe relacje z naszymi klientami oparte na wzajemnym zaufaniu. Jesteśmy dostępni dla klientów przez cały tydzień, wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy w mgnieniu oka, najlepiej jak potrafimy.