MINI John Cooper Works: Najmocniejsza strona MINI

Mini JCWPowerControl jest już dostępny dla Mini John Cooper Works (F56). Poprawione osiągi auta idealnie pasują do powiększonych wlotów powietrza z przodu nowego MINI. Seryjne 231 KM sprawia, że nowy John Cooper ma więcej mocy, niż którekolwiek MINI w historii. Specjaliści z DTE Systems potrafią zwiększyć moc, wkraczając na nowy poziom doznań z jazdy!

Zespół DTE robi doskonałą robotę!

Przepis na lepsze osiągi w każdym pojeździe to przede wszystkim PowerControl i solidne know-how doświadczonego zespołu w DTE Systems. To potężne urządzenie zostało podłączone do wszystkich centralnych sensorów w silniku oraz zainstalowane pod maską topowego MINI. Sprawiło ono, że najmocniejsze seryjne MINI zyskało nowe oblicze – w tej wersji jest obecnie jednym z niewielu egzemplarzy na świecie zyskującym takie osiągi.

Performance Pack FSR14: more MINI power

PeowerControl: więcej mocy w MINI

Bicie rekordów MINI

Seryjne rekordowe 231 koni mechanicznych zostało podniesione do legendarnych 273 KM, co oznacza wzrost o ponad 15 procent. Co ważne, moment obrotowy wzrósł z solidnych 320 Nm do 392 niutonometrów – jest to wartość wyższa niż seryjny moment nowego Audi TT quattro w najmocniejszej wersji silnikowej!

Mały zwycięzca z każdych świateł

Dla każdego, kto w najmocniejszym MINI chce wystrzelić ze świateł jak z procy, rozwiązaniem jest PedalBox od DTE Systems. Optymalizuje i skraca on czas reakcji pedału gazu na polecenia kierowcy. Kombinacja DTE Performance Pack oraz Pedalboxa pozwala wygrać MINI JCW każdy wyścig spod świateł.

Najważniejsze dane w pigułce

MINI John Cooper Works (F56) // 231 KM i 320 Nm

>> Moc 273 KM (+ 42 KM)
>> Moment obrotowy 392 Nm (+72 Nm)

PowerControl

• Więcej mocy i momentu dla silników benzynowych
• 2 letnia gwarancja
• Prosta instalacja plug&play

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Zastanawiasz się, jaki przyrost uzyskaliśmy dla Twojego samochodu? Przekonaj się sam i... pokochaj swój samochód - na nowo!