Mercedes A35 AMG wzmocniony za pomocą PowerControl

PowerControl RX generuje większą moc i wyższy moment obrotowy pod maską podstawowego AMG: po modyfikacji uzyskane zostało 339 KM (+33 KM) i 465 Nm (+65 Nm). Tuning od DTE Systems również skraca przewagę Mercedesa A45 AMG – nie tylko ze względu na wyższą moc, ale również przez lepszą reakcję na gaz dzięki PedalBox.

Aby poprawić osiągi AMG, moduł PowerControl został dokładnie podłączony do wszystkich centralnych czujników komory silnika A35, w tym ciśnienia doładowania, ciśnienia dolotowego i czujnika wałka rozrządu. Przychodzące sygnały są przetwarzane, optymalizowane i dynamicznie przekazywane do ECU Mercedesa w czasie rzeczywistym. Natychmiast po instalacji, PowerControl od DTE rozwija niezrównaną siłę. Za kierownicą AMG można bezpośrednio doświadczyć zoptymalizowanych osiągów, których ustawieniami można sterować za pomocą aplikacji mobilnej.

Mercedes A35 AMG w DTE Systems

PowerControl: Tuning A35 za pomocą smartfona

Ustawieniami modyfikacji można bardzo łatwo sterować za pomocą aplikacji na smartfony od DTE Systems. Kierowcy AMG mogą wybrać indywidualną konfigurację tuningu odpowiednią dla ruchu miejskiego, do jazdy po autostradzie lub do bicia rekordów ekonomii spalania. Wskaźniki to jedna z najważniejszych cech aplikacji: dane silnika są wyświetlane w czasie rzeczywistym na ekranie smartfona, a innowacyjny akcelerometr pokazuje siły przeciążenia działające na pojazd.

PedalBox+: Czysta frajda z jazdy dla małego hot-hatcha

W zaledwie 4,7 sekundy Mercedes A35 osiąga 100 km/h. Modyfikacja reakcji pedału gazu za pomocą PedalBox, potrafi poprawić przyspieszenie o +10% w porównaniu do standardowych wartości. Jest to idealne rozwiązanie do udanego startu na światłach, a ponadto szczególnie efektywne, aby wykonać bezpieczne i dynamiczne manewry wyprzedzania na drodze. PedalBox posiada również różne programy: City, Sport i Sport Plus. PedalBox jest podłączony tylko dwoma złączami do elektroniki pedału przyspieszenia Mercedesa i jest gotowy do użycia natychmiast po wyjęciu z pudełka.

Chiptuning za pomocą PowerControl RX

Najważniejsze dane w pigułce

Mercedes-Benz A35 AMG // 306KM i 400Nm

>> Moc 339 KM (+ 33 KM)
>> Moment obrotowy 465 Nm (+65 Nm)

PowerControl RX

• Więcej mocy i momentu dla silników benzynowych
• 2 letnia gwarancja
• Prosta instalacja plug&play

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Zastanawiasz się, jaki przyrost uzyskaliśmy dla Twojego samochodu? Przekonaj się sam i… pokochaj swój samochód - na nowo!