Chiptuning BMW M235i (F23) w wersji Cabrio

Kompaktowy wygląd, wygoda w użytkowaniu na co dzień i rzędowa szóstka, w której dźwięku można się zakochać. Tak pokrótce można opisać BMW M235i (F23), które jest prawdziwą zapowiedzią nadchodzącego wielkimi krokami najmniejszego modelu z serii M, czyli BMW M2. Chiptuning BMW M235i od DTE sprawia, że przedsmak BMW M2 możemy mieć w tym modelu już dziś.

Czy seryjne 326 koni mechanicznych i 450 niutonometrów to dużo? Oczywiście, że tak, ale zawsze można więcej! Z takim zamiarem na hamowni w DTE pojawiło się BMW M235i w dość unikalnej wersji cabrio. Czas na „operację tuning” – do czujników silnika w BMW podłączamy specjalną wersję naszego tuningu dla silników turbobenzynowych – PowerControl. Instalacja jest bardzo prosta i zajmuje kilka minut. Po chiptuningu samochód może pochwalić się mocą aż 366 KM oraz 520 Nm, co zauważalnie poprawiło osiągi pojazdu. Czy zbliżyliśmy się odpowiednio blisko do BMW M2?

BMW M235i w DTE Systems

Mocniejszy niż Porsche?

Nowa moc to zupełnie nowe doznania z jazdy. Małe BMW od teraz jest znacznie bardziej dynamiczne, a przyspieszenie 0-100 jest jeszcze bliższe pełnym 4 sekundom. Ponadto bardzo zachęcający jest fakt, że M235i po tuningu od DTE Systems posiada moc i moment obrotowy większe niż w najnowszym Porsche 911 Carrera 4. Lepiej, żeby właściciele tej wersji 911 nie spotkali naszych klientów w M235i na drodze, bo mogą doświadczyć przykrego zaskoczenia.

Szybsza reakcja na gaz

Oczywiście dla BMW M235i posiadamy również PedalBox. Sprawia on, że reakcja na gaz jest dużo szybsza, a jego charakterystyka jeszcze bardziej sportowa. Idealny wybór dla „prawie M2”, który przysporzy niemałą ilość uśmiechu na twarzy kierowcy.

Chiptuning za pomocą PowerControl

Najważniejsze dane w pigułce

BMW M235i (F23) // 326 KM and 450 Nm

>> Moc 366 KM (+ 40 KM)
>> Moment obrotowy 520 Nm (+70 Nm)

PowerControl

• Więcej mocy i momentu dla silników benzynowych
• 2 letnia gwarancja
• Prosta instalacja plug&play

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Zastanawiasz się, jaki przyrost uzyskaliśmy dla Twojego samochodu? Przekonaj się sam i... pokochaj swój samochód - na nowo!